Наразі магазин не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи зараз не робоча година. Вашу заявку буде відпрацьовано найближчим часом.
Відгуки про компанію REMZA інтернет-магазин запчастин для побутової техніки
Давид К.
Відмінно
Оператор приятная . Товар подходящий . Спасибо .
Ігор К.
Відмінно
Покупкою задоволений на всі 100%. Усе, що замовляв, відпрвили в той же день. Бажаю вдалого бізнесу. Рекомендую до співпраці.
Денис Ф.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Олександр Ш.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Юрий С.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Олександр Т.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Замовляв ножі, відправили швидко, якість гарна, ціна доступна. Рекомендую!
Павел Т.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
невзирая на маленький заказ фирма кратчайшие сроки прислала товара по бесплатной доставки Джастин Спасибо за оперативность консультацию консультанта.
Виталий С.
Нейтрально
Заказывал ремкоплект на стиральную машинку. Всё хорошо, кроме смазки для сальников. На сайте была указана смазка Hydra-2, а прислали вещество больше похожее на технический вазелин. Отзыв написал для будущих клиентов, будте внимательны и обязательно уточняйте хорошо ли знает продавец свой товар, я этого, к сожалению, не сделал.
Максим Н.
Добре
Угода на маркетплейсі Prom.ua
прислали немного не то, но в моем случае не страшно
Оператор приятная . Товар подходящий . Спасибо .
Покупкою задоволений на всі 100%.
Усе, що замовляв, відпрвили в той же день. Бажаю вдалого бізнесу. Рекомендую до співпраці.
Замовляв ножі, відправили швидко, якість гарна, ціна доступна. Рекомендую!
невзирая на маленький заказ фирма кратчайшие сроки прислала товара по бесплатной доставки Джастин Спасибо за оперативность консультацию консультанта.
Заказывал ремкоплект на стиральную машинку. Всё хорошо, кроме смазки для сальников. На сайте была указана смазка Hydra-2, а прислали вещество больше похожее на технический вазелин. Отзыв написал для будущих клиентов, будте внимательны и обязательно уточняйте хорошо ли знает продавец свой товар, я этого, к сожалению, не сделал.
прислали немного не то, но в моем случае не страшно
супер. всё качественно.